BRICK MASONRY & FACADE SEALER Hidrofobizuojantis impregnantas mineraliniams pagrindams

BRICK MASONRY & FACADE SEALER Hidrofobizuojantis impregnantas mineraliniams pagrindams

Hidrofobizuojantis impregnantas mineraliniams pagrindams

Impregnanto savybės:

 • Sukuria hidrofobinę dangą, kuri patikimai blokuoja drėgmės skverbimąsi į poras ir kapiliarus, ypač prie pagrindo su pamatu.
 • Giliai įsiskverbia į paviršių (iki 15 mm).
 • Prailgina mineralinių paviršių gyvavimo laiką.
 • Padidina medžiagų atsparumą neigiamiems aplinkos poveikiams (krituliai, vėjas, cheminės ir biologinės korozijos).
 • Padidina atsparumo šalčiui koeficientą.
 • Padidina atsparumą korozijai.
 • Apsaugo nuo tamsių dėmių atsiradimo ant plytų, betono, medinių ir akmens paviršių.
 • Stiprina vandeniui atsparias betono ir cemento statybinių mišinių savybes.
 • Neleidžia susidaryti druskos dėmėms.
 • Žymiai padidina mineralinių paviršių atsparumą šalčiui
 • Formuoja „kvėpuojančią“ dangą.
 • Lengva pritaikyti, nepalieka žymių ir dėmių.
 • Nekeičia apdoroto paviršiaus išvaizdos.

 


Vandenį atstumiantis impregnantas, skirtas apsaugoti vertikalius mineralinius paviršius nuo drėgmės(pvz. plytų sienoms, keramikai, silikatui, korinio betono, gipso, klinkerio plytų ar betono blokams). Sumažina vandens įsigėrimą, neleidžia atsirasti druskos dėmėms ir kitiems nešvarumams. Apsaugo pagrindą nuo atmosferos korozijos ir pažeidimų. Sudietyje  yra funkcinių priedų, kurie užkerta kelią pelėsių ir grybelių atsiradimui. Vandenį atstumiantis paviršius išlaiko garų pralaidumą. Vidaus ir lauko darbams.

Impregnuojamus paviršius kruopščiai nuvalyti nuo dulkių, purvo ir pašalinti defektus ir įtrūkimus. Nuplauti riebalų ir tepalų dėmes valikliu. Pašalinti atsisluoksniavusi tinką , jei reikia - nutinkuoti iš naujo. Prieš naudojimą patikrinti impregnanto poveikį ant nedidelio, nematomo ploto. Kruopščiai išmaišyti impregnantą, užtepti ant paviršiaus šepečiu, voleliu, purškikliu iki kol jis nenustos absorbuotis (iki blizgesio). Darbas atliekamas ne žemesnėje kaip + 5 ° C temperatūroje. Kiekvienas kitas sluoksnis yra užtepamas dar neįsigėrus pirmajam - metodu "šlapias ant šlapio". Neleidžiama užtepti kito sluoksnio, jei pirmasis jau išdžiūvo. Vengti impregnanto pertekliaus ant paviršiaus, pašalinant perteklių audiniu. Vengti sąlyčio su stiklu ir kitais paviršiais, kurių negalima impregnuoti. Impregnanto likučius nuo instrumentų galima pašalinti vandeniu. Hidrofobinio poveikio atsiradimo laikas priklauso nuo sąlygų ir paviršiaus ir svyruoja nuo 20 minučių iki 24 valandų (apie efekto atsiradimą byloja vandens atstūmimo savybės, vanduo nubėga nepaliekant žymių). Iki proceso pabaigos saugoti paviršių nuo lietaus. Lyjant lietui, darbas dėl hidrofobizacijos yra griežtai draudžiamas. Impregnantas įsiskverbia į paviršių gylį 2-15 mm, priklausomai nuo jų struktūros ir poringumo. Impregnantui išdžiūvus polimerai užsikimšia didelius kapiliarus ir sudaro polimerinę plėvelę. Mažų porų blokavimas nereikalingas, nes vandens paviršiaus įtempimas neleidžia lašeliams patekti į juos. Kaip rezultatas paviršius „kvėpuoja“. Atsiradusi plėvelė neleidžia užaugti samanoms ir kerpėm ant paviršiaus, o jos nesusiformuoja pelėsis. Be to, impregnantas turi antiseptinių savybių, kas neleidžia vystytis bakterijoms ir grybams. 

 

Sąnaudos: 1L/ 3-6 m2 paviršiaus.

Sandėliavimo ir transportavimo sąlygos

Laikyti sausoje vietoje, uždaroje pakuotėje, saugoti nuo šalčio, tiesioginių saulės spindulių. Sandėliavimo / transportavimo temperatūra +5 ºC+30 ºC.

Sandėliavimo, galiojimo laikas: 24 mėn.

Pakuotės: 1l, 5l.

Laikymo sąlygos, darbo sauga: LAIKYKITE UŽDARYTĄ, VAIKAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE. Patekus į akis, nedelsdami gausiai praplaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Nelaimingo atsitikimo atveju arba negerai pasijutę, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią etiketę. Naudokite tinkamus apsauginius drabužius, pirštines, akių ir veido apsaugos priemones. Saugokite augalus ir laikykite gyvunus atokiau darbo metu.

Išsami informacija apie gaminį bei saugos duomenų lapai www.stimelit.eu

Atsiradus neaiškumams, kreiptis į STIMELIT atstovus, Info@stimelit.lt arba INFOLINIJA +370 691 69309

 

Atsargumo frazės:

P101 Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba jo etiketę. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P280 Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. P305+P351+P338  PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. P337+P313 Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.EUH208: Gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra: 2-Metil-2H-izotiazol-3-onas; 1,2-Benzizotiazol-3(2H)-onas. 

Sudėtis: polisiloksanai.