ST 7.02 FACADE QUARTZ PRIMER - Kontaktinis gruntas su kvarco užpildu

Gruntas-dažai FACADE QUARTZ PRIMER naudojamas šiurkščiam paviršiui išgauti. Suvienodina paviršiaus įgeriamumą, padidina sukibimą, palengvina tinkavimą ir tolimesnį tinko sluoksnio struktūros formavimą.

PLAČIAU

SILOXANE ACRYLIC PLASTER - Struktūrinis akrilinis tinkas

Plonasluoksnis struktūrinis akrilinis tinkas, kurio pagrindą sudaro akrilo dispersija, su vandenį atstumiančiais siloksano priedais skirtas naudoti atliekant vidaus ir išorinių sienų bei lubų apdailą.

PLAČIAU

SILICONE PLASTER - Struktūrinis silikoninis tinkas

Plonasluoksnis struktūrinis silikoninis tinkas, kurio pagrindą sudaro akrilo dispersija, su vandenį atstumiančiais silikono ir siloksano priedais skirtas naudoti atliekant vidaus ir išorinių sienų bei lubų apdailą.

PLAČIAU

INTERIOR 7 - Matiniai sienų dažai

Aukštos kokybės vandens pagrindu dispersiniai dažai vidaus darbams pasižymi geromis dengiamumo savybėmis, gerai susiliejantys, nepavojingi aplinkai ir žmogaus sveikatai, sudėtyje neturi skiediklio.

PLAČIAU

WOOD STAIN - Dekoratyvinis medienos impregnantas su vašku

Spalvotas dekoratyvinis medienos impregnantas su vašku.  Ekologiškas, vandens pagrindu impregnantas medienos dekoravimui ir apsaugai nuo UV spindulių, pūvimo.

PLAČIAU
01 / 05

Didelis produktų pasirinkimas

Geriausios kainos

Aukšta kokybė

Mūsų produktai

Mes naudojame slapukus

Siekdami Jums suteikti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naršysite svetainėje, manysime, kad esate tuo patenkinti. Privatumo politika.

Sutinku